Galeria
News
Współpraca
Start | O Nas | Oferta | Ceny | Kontakt
- Realizacja i czas
- Płatności i warunki cenowe - klienci indywidualni
Realizujemy zlecenia w możliwie najkrótszym czasie, tak aby niedogodności były jak najmniej uciążliwe oraz odczówalne dla Państwa.

Osobom którym zależy na czasie proponujemy specjalny rodzaj pracy, jezeli miejsce, otoczenie oraz rodzaj prac pozwala na kontynuację robót pracujemy w trybie 2 zmianowym 24h/dobe. Ta usługa jest płatna dodatkowo w wysokości 10 - 25% całości kwoty za realizację.
Gwarantujemy stały zakres cen ustalonych przed przystąpieniem do realizacji, oraz niezmiene warunki realizacji.

Ceny ustalonych usług są indywidualne dla każdego etapu prac i sumowane.
Możliwe jest wykonanie prac dodatkowych wynikłych w trakcie realizacji, które nie dezorganizują Naszych terminów. Takie roboty są indywidualnie odpłatne, zgodnie z obowiązującymi cenami.

W większości wypadków brana jest zaliczka w wysokości 2-10% początkowej kwoty wstępnej określonej przed rozpoczęciem robót. Ma to na celu wyłącznie zabezpieczenie przed rezygnacją na chwilę przed rozpoczęciem robót. Rezygnacja z usług możliwa jest najwcześniej z 10 dniowym wyprzedzeniem przed rozpoczęciem prac. W takim przypadku zaliczka zwracana jest natychmiastowo.

Rozliczenia następują w szardach rozłożonych na kwoty po 1500 zł., po zakończeniu każdego etapu, wyznaczanego indywidualnie.
W niektórych przypadkach rozliczamy się z klientem na zasadzie przedpłat, tyczy się to pośredników lub osób nie będących właścicielami posesji, terenu itp..

Inne warunki finansowania do uzgodnienia z klientem np. raty, zmiany terminu, negocjacja cen.
WAŻNE INFORMACJE
PROMOCJA | CENY | ZNIŻKI | JAKOŚĆ | GWARANCJA | REKLAMACJE | PŁATNOŚCI | CIEKAWOSTKI
Stosujemy proste zasady udzielania gwarancji, jak później ewentualnych reklamacji. Gwarancję udzielamy na wykonastwo od 1 do 15 lat zależnie od usługi. Reklamacje są rozpatrywane natychmiastowo po zgłoszeniu i naprawiane.
Nie uwzgledniamy reklamacji, jeśli uszkodzenia wystopiły z winy inwestora.
- Gwarancja i reklamacje
- Reklama i promocja
Osobom promującym markę ERBABUD proponujemy atrakcyjne rabaty oraz prowizje.
Inteligentny system organizacji pracy wraz z ograniczeniem wydatków,  pozwolił na osiągnięcie konkurencyjnych cen usług bez jakiego kolwiek uszczerbku na jakości produktu. Projekt dofinansowany ze środków UE.
- Tanio z ERBABUD - Dlaczego?
Udzielamy zniżek osobom samotnie wychowującym dzieci, bezrobotnym, ręcistom oraz inwalidom. Zniżki są od 10 - 30 % udzielane indywidualnie. Zniżek nie można sumować, ani przekazywać.
- Zniżki i rabaty
Wszytkie usługi wykonywane przez nasze ekipy są zgodne z niemiecką sztuką budowlaną, co daje znaczącą przewagę w trwałości oraz precyzji naszych produktów.
Metody zaczerpnięte od zachodnich sąsiadów nie tylko zwiększają trwałość, ale również wysoki prestiż wykonanych usług. Korzystamy ze sprawdzonych sposobów oraz technik, co praktycznie eliminuje ryzyko wystapienia wad ukrytych i daje satysfakcję bezawaryjności przez wiele długich lat eksploatacji.
- Jakość
 
 
 
 
 
 
 
Design by ERBABUD
Copyright © 2006 ERBABUD
Polecane